Mazā Jugla ir piemērota tiem, kas dzīvo tuvu Rīgai, un tiem, kas vēlas vienas dienas braucienu ar laivām pa upi.

Gan upe, gan apkārtne šajā maršrutā ir mainīga un interesanta – apskatāmas būs gan jaukas dabas ainavas, gan sakoptas un skaistas mājas. Lai gan vasaras sezonā upē ir zems ūdens līmenis, tas noteikti nav šķērslis šim skaistajam piedzīvojumam.

Upes straume ir rāma, un nopietnu šķēršļu šajā posmā nebūs. Lai gan upe nav īpaši plata, tā tiek kopta un tīrīta, lai ceļā nebūtu sagāzušies koki vai citi nevēlami šķēršļi, tāpēc posms ir viegli braucams arī kopā ar mazākiem bērniem.

Pat, ja tas būs tikai vienas dienas brauciens, tas pavisam noteikti būs īpašs un aizraujošs – ar vairākiem tiltiem, pagriezieniem, maziem ūdenskritumiem, dažādiem upes straumes ātrumiem un krāšņiem dabas skatiem. Kopējais maršruta garums Jugland – Līču ir, aptuveni, 15 kilometri.

Jums būs iespēja laivu braucienu sākt ar peintbola spēli Jugland parkā. Pateicoties parka atrašanās vietai un tā skaistajai un neskartajai dabai, kā arī lielajam spēļu laukumam – tas ir ērti pieejams un teicami pielāgots jebkuriem pasākumiem un grupām.