1 diena

Līgatne - Sigulda

Piedāvājam iznomāt laivas vieglam 1 dienas braucienam pa skaisto Gauju. Maršruta garums 24 km, maršruta sākums pie Līgatnes pārceltuves.
2 dienas

Tīnuži - Līči

Maršruts ir ar vairākiem pagriezieniem, kur nāksies aktīvi stūrēt, lai turētos upes virzienā. Konkrētais maršruts ir paredzēts divām dienām.
1 diena

Jugland - Līči

Vienas dienas brauciens būs aizraujošs, ar vairākiem tiltiem, maziem ūdenskritumiem, vairākiem pagriezieniem, dažādiem upes strumes ātrumiem un krāšņām ainavām.
1 diena

Suntaži-Tīnuži

Maza jugla ir samērā maza, šaura upe, ir dažāda ātruma straumes. Iespēja izvēlēties vairāku dienu maršrutus. Laivošanas sākuma punktu var izvēlēties Suntažos, kur sākot airēšanu, kā finišu var izvēlēties, gan Tūrkalni, kas ir vienas dienas brauciens, gan Tīnužus

Rent Eventum.lv piedāvā iznomāt kanoe laivas un smailītes, kas piemērotas ūdenstūrismam pa Latvijas upēm.

Šobrīd kompānija “Eventum.lv” piedāvā 10 laivas, tajā skaitā kanoe laivas un kajakus. Ceļošana ar laivu ir mūsu aizraušanās, tāpēc mēs esam šeit, lai iepazīstinātu jūs ar šo aizraujošo pieredzi.

Piedāvājam makšķerēšanas un atpūtas braucienus gandrīz visās Latvijas upēs ar kanoe laivām vai kajakiem, kā arī piedāvājam transportu un laivas līdz maršruta sākumam un parūpēsimies par Jums, kad beigsiet savu ceļojumu. Izbraucienā iespējams doties arī ar plostu. Varam konsultēt par Jums piemērotāko maršrutu, kā arī sniegt padomu.

Laivu maršruti pa Latvijas upēm

Eventum.lv piedāvā laivu nomu un pārsteidzošus dažāda garuma laivu maršrutus